پسرها چگونه عاشق می شوند ؟

احتمالا این سوالی هست که هر دختری از خودش می پرشه و دوست داره بدونه پسرها واقعا چگونه عاشق می شن ؟ و یا اینکه اصلا پسرها عاشق میشن یا نه ؟

معمولا همه فکر می کنن پسرها فقط به دنبال رابطه جنسی با دخترها هستند، این ذهنیت به این دلیل به وجود اومده که یکسری پسرهای بدون شخصیت فقط و فقط نگاه جنسی به دخترها دارن که متاسفانه تعداد این پسرها امروزه خیلی زیاد شده !!

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

وقتی اغلب پسرها بعد از مدت کوتاهی که از آشنایی شون با دختر گذشت، پیشنهاد رابطه جنسی می دن خوب طبیعی هست که هر دختری فکر کنه فقط پسرها به دنبال برقراری رابطه جنسی هستند، در حالیکه این کار را اغلب پسرهای بی شخصیت انجام می دهند که ابدا از طرف دخترها نباید این پیشنهاد پذیرفته بشه،

فکر نکنید با پذیرفتن پیشنهاد رابطه جنسی  یک پسر می تونید اونو عاشق خودتون کنید یا برای همییشه اونو مال خودتون کنید، اصلا و ابدا اینگونه نیست !!! چه بسا در اکثر مواقع نتیجه عکس می دهد و براحتی اون پسر شما را رها خواهد کرد.

برای اینکه یاد بگیرید

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم  بهتون توصیه می کنم سری به سایت زیبا اندیشی بزنید.

در یک مقاله ای که لینک آن را در ادامه خواهم گذاشت شما می توانید به صورت مفصل با روانشناسی رفتار با مردها آشنا بشید و بدانید کجا و کی چه رفتاری باید از خود نشان دهید.

همتون رو دوست دارم و عاشق تک تک شما هستم

ورود به صفحه مقاله در سایت زیبا اندیشی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها